Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Науково-дослідницька діяльність (олімпіади, конкурси)

Дата: 3 липня 2018 о 22:00, Оновлено 8 лютого 2023 о 18:18
Автор: Лесюк Б. С.

У 2017-2018 н. р. учні НВК брали участь у І-ІІ етапах Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін,  Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка, Міжнародному конкурсі знавців української мови імені П. Яцика, Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру–2017», «Левеня», мала олімпіада з математики серед учнів 4 класів.

Хороші результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017-2018 навчальному  році показали такі учні:

1. Тріщ Юлія Петрівна (8 клас)хімія -2 місце(вчитель Бакай Оксана Мирославівна)

2. Бакай Іван Васильович (10 клас) біологія-2 місце (вчитель Бакай Оксана Мирославівна)

3. Шицька Вероніка Олегівна (11 клас) англійська мова – 3 місце(вчитель Іванчишин Світлана Василівна)

4. Волошин Анна Петрівна (8 клас) французька мова – 4 місце ( вчитель Стадник Людмила Іванівна)

5.Івонюк Ростислав Тарасович (10 клас) географія- 4 місце (вчитель Вельган Любов Михайлівна)

6. Івонюк Ростислав Тарасович (10 клас) конкурс П. Яцика - 4 місце (вчитель Зеленецька Мирослава Іванівна)

7. Мельник Христина Петрівна(9 клас ) правознавство - 4 місце (вчитель Івасюк Олеся Миколаївна)

8.Харчук Юлія Іванівна (9 клас) французька мова - 5 місце  ( вчитель Стадник Людмила Іванівна)

9. Іванчишин Петро-Святослав Петрович(9 клас) історія – 5 місце (вчитель Івасюк Олеся Миколаївна)

10.Ціховська Анастасія Володимирівна(11 клас) історія – 8 місце (вчитель Івасюк Олеся Миколаївна)

11.Івонюк Ростислав Тарасович (10 клас) історія – 8 місце (вчитель Івасюк Олеся Миколаївна).

Результати участі здобувачів освіти Виноградського ліцею у ІІ та ІІІ етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад  2021 - 2022 н.р.

Результати участі здобувачів освіти Виноградського ліцею у ІІ та ІІІ етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад 2022 - 2023 н.р.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.